| ApofissPapaya a întrebat:

Ce trebuie sa contina cel mai buuun sandwich pentru. voi?
Vreau ceva complexlaughingSi buuun!
FunDabig grin

Răspuns Câştigător
| IchHabeKeineName a răspuns:

O chifla cu susan, sunca, parizer, bacon, branza de aia Hochland, salata, castraveti murati dulci, cartofi pai si ketchup. Un pahar de fanta de portocale sau cu cola/pepsi. Yam-yam. Da ii bun ala de la Kfc de la meniul Zinger. Ar merge un sandwich cu un crispy din alalaughing

13 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Parizer, muraturi, maioneza, sos de usturoi, cartofi prajiti. Asta e sandwishul perfect pentru mine. laughing

| Anileda a răspuns:

O chifla, sunca, cascaval si rosie.

| Bulinăăă a răspuns:

Poi...

Salam / sunca/ parizer

Cascaval si branza
salata verde
ceapa
rosii
ardei gras
putina maioneza dar merge si fara [ hai sa ifim "sanatosi" ]
si paine neagra :X

| freehugs a răspuns:

Pai mie imi place cu cascaval si cu carne, ulterior ketchup sau mustar, salata, castraveti (bineinteles sa fie caldbig grin)

| IustinaSiAtat a răspuns:

Mie imi place sandwich-ul sa fie ori cu margarina si sunca presata, ori cu salam si cascaval. ori extra sandwich-ul cum il numesc eu care contine:sunca presata, bacon, o felie de branza hochland(sau cum s-o scrie)si o frunza sau 2 daca e mica de salata verde. fundabig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunca buna, paine proaspata si cascaval :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App: ador hamstericu ala de la profil :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piept de pui la gratar, castraveti murati, cascaval afumat, ketchup, branza, sos de usturoi, sunca de praga love struck aualeo ce pofta mi s-a facut...

| RoooneyThePuf a răspuns:

Branza topita, sunca si rosiibig grinbig grinbig grin

| JockerStoica a răspuns:

Doua chifle de susan, Piept de pui Invelit in pesmet,Cartofi pai,Castraveti, Salata, Ketchup, Maioneza, Sos de usturoi!

| ApofissPapaya explică:

@IchHabeKeineName mi.ai facut pofta cu Kfc!laughing
La fel si KGSbig grin De fapt uitandu.ma la aceste "sandwich-uri" mi s. a facut foamewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Cezzara a răspuns:

Paine si margarina si parizer cateodata si cascaval din ala felie mare in forma patrata si keciap sau mustar. mi-am mie asa de pofta