| Parpalac123 a întrebat:

Salut! Cineva care a dat admitere anul trecut la UTCN la AC sau ISE si poate sa mi spuna cati participanti au fost?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Rezultatele admiterilor le gasesti de obicei pe site-ul facultatii, sub forma unui tabel.Numarul participantilor e totalul persoanelor trecute in tabel.

| Parpalac123 explică (pentru dullcat):

Salut! Problema este ca sunt afisati doar cei care sunt admisi, nu pot gasi si numarul total al elevilor care au dat admiterea. Am fost la simularea de pe 6 mai si au fost 650, pe mine ma intereseaza numarul total de participanti de anul trecut