| Virk a întrebat:

Conteaza mediile de inscriere la liceele de arte, sportiv si de teologie?

2 răspunsuri:
| anonimaalee29 a răspuns:

Mai intai dai diferentele, iar daca esti acceptat vor fi alesi cei cu mediile cele mai mari.

| AlexTeAjuta a răspuns:

Sigur ca mediie conteaza la ori ce liceu dar daca este unul nu foarte bun acolo o sa se intre cu medii mici si in functie de media cea mai mare adica o sa se intre in functie de medie pe locuri... uni or sa fie alesi primi ca au medii mai mari iar alti la urma daca mai au locuri.