| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,Craiova este in scenariul rosu.Intrebarea mea este mai facem practica?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La școală mergeți?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La... facultate, liceu? Sau irelevant raspunsul la intrebarea mea.
NU cred ca stie nimeni cum sta treaba, avand in vedere ca nici profesorii vostri nu stiu. Probabil o sa se faca tot ceva online, sau o sa se anuleze.
Dar cand o sa fie momentul unei decizii, cu siguranta o sa aflati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă profesorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Nu ne putem da cu parerea exact. Fiecare zona si scoala isi ia propiile decizi in astfel de popasuri. Cel mai corect ar fi sa iti intrebi profesorii care se ocupa de practica. Conteaza mult profilul si locul in care faci practica. Practica in interiorul scolii are o mare posibilitate de a se desfasura mai ales in cazul in care esti in clasa a 12-a. In aceeasi situatie sunt si eu si iti pot spune ca se fac.