| Adriana6799nh a întrebat:

Salut!
Credeți că la 22 de ani este prea târziu să încep facultatea?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este tarziu, eu am inceput facultatea la 24 de ani, avand in vedere ca am facut scoala profesionala, apoi liceul la seral si, intre timp, am facut si stagiul militar.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, niciodată nu e prea tarziu. Apuca-te de ea, sa nu regreți mai tarziu ca ai ezitat happy. Succes!

| Jus7t a răspuns:

Nu e târziu nici la 30+.
Nu știi ce îți rezervă viitorul.
Numai bine.

| UnDiavol a răspuns:

Nu este deloc eu dacă avea șansa ta începeam și la 40 eu zic sa începi la facultate Niciodată nu-i prea târziu dacă îți dorești cu Adevărată din inima in viata sa ajungi ceva dar nici timpul nu-l pierde prețuieștel succes tinere