| ChiukiuHamsler a întrebat:

Cum as putea sa aflu codul de la Examen?

6 răspunsuri:
| RKBlue a răspuns:

Fiecare elev care da examenul primeste un cod.
Daca nudai examenul nu primesti cod.Simplu,nu?
Care e treaba ta?
Oricum, cu un cod nu afli decat nota personla, nu notele tuturor.

| ChiukiuHamsler explică (pentru RKBlue):

Si daca l-am pierdut si cei de la scoala nu mai au chef sa vina sa traga la xerox codul?

| RKBlue a răspuns (pentru ChiukiuHamsler):

Atunci suni la secretariat.Sau mergi acolo.

| ChiukiuHamsler explică (pentru RKBlue):

Nu ai citit, ca nimeni nu e acolo?

| RKBlue a răspuns (pentru ChiukiuHamsler):

Codul ala exista.Asa ca poti suna la inspectorat si poate asa se rezolva.

| teo530 a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, suni la secretariat sau te duci la scoala cu buletinul si iti da. suna si vorbeste ca chiar daca nu este nimeni la scoala acum, va veni cineva sa te ajute. sau daca ai nr unui prof sau al drectoare le poti trimite poza cu buletinuol pe wap /Facebook/insta etc
daca ai vrea de fapt sa afli codul altei persoane nu ai cum. sunt facute dupa cnp