| CartoonN a întrebat:

Cum decurge atestatul la informatica? sunt mai multe probe? trebuie sa facem ppt sau html,sau amandoua? cum se procedeaza,imi aleg eu subiectul sau mi se sugereaza? as putea sa incep sa-l fac inca de pe acum, asta ca sa nu mai stau la anul sa pierd timpul?(ppt-ul sau html-ul).

1 răspuns:
| flavius1994 a răspuns:

Pot sa iti dau mai multe detalii despre atestat la adresa de mail flavius_1994@yahoo.com, Sa iti sugerez cateva site-uri de unde sa inveti html/css/java
http://www.youtube.com/playlist?list=PLGh7zTluzcjVD2hog4nzprO9D_S5BbhPs