| ionpopescu1997 a întrebat:

cum trebuie sa fac sa nu mai pot suna un anumit numar si nici sa nu ma mai poata suna acel numar? am gasit tot felul de aplicatii in playstore, dar nu am gasit nicio aplicatie care sa nu imi permita sa sun un anumit numar, toate aplicatiile pe care le-am gasit sunt numai pentru cei care vor sa nu mai fie sunati de un anumit numar, dar, ei in schimb sa poata suna nr respectiv. va rog mult sa ma ajutati, am nevoie de o aplicatie sau orice altceva..pt a nu mai putea sa sun acel nr de telefon si nici sa mai fiu sunat de acel numar. am un Samsung galaxy j5 cu sistem Android. am nevoie de aplicatia aceasta pentru fiica mea de 12 ani care are un prieten cam ciudat si nu vreau sa mai aiba tangente cu acel om. va multumesc mult de ajutor. ofer fundita

Răspuns Câştigător
| pumpkinky a răspuns:

Ea oricand poate sa-l contacteze pe acesta. Dvs puteti sa blocati nr de tel al prietenului ficei dvs, el nu o sa mai poata sa o contacteze nici in vreun fel, dar ea mereu o sa poata sa apeleze sau sa dea mesaje catre el. Nu exista asa ceva ca TU sa nu mai poti suna pe vreun nr de tel, pur si simplu nu suni si atat happy

2 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Tine apasat pe număr! În dreapta sus o sa iti apara o liniuta punctată, dai pe ea si iti apare:adăugare numar la respingere automata! Sau intrii la setări/apeluri/blocare apeluri

| Kiwibibilă a răspuns:

Tii apasat pe el si apasa pe Adaugare la lista neagra sau ceva de genu si gata.