| alii98 a întrebat:

Salut,daca am intrat la politehnica București,căminele disponibile in care pot aplica sa stau sunt doar cele din cadrul upb, P1-20
Sau pot aplica și la alte camine cum ar fi Grozăvești?

1 răspuns:
| ElDromadero3 a răspuns:

Salutare, cel mai bine este să suni la administrația căminelor la care ai vrea să stai, pentru a afla cât mai sigur. Dar în principiu este o prioritate pentru căminele din interiorul Universității în funcție de mediile studenților, iar mai apoi în alte campusuri universitare.