| Raduuuuus a întrebat:

Salut, daca am luat media generala cu tot cu examene de exemplu 5.86 si la liceu se intra cu 6.24 as avea sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Subiectele de anul asta au fost grele in comparatie cu cele de anul trecut, in concluzie vor mai scadea mediile de intrare.Eu zic ca ai putea sa intri dar mai baga optiuni ca nu e sigur.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile vor rămâne cam aceleaşiwinking

Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Deci, este posibil să ai şanse de a fi admis la acel liceu!

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Raduuuuus explică:

Ca am auzit ca scad mediile liceelor.