| Axel_3487 a întrebat:

Daca am picat BAC-ul in vara la o materie si in toamna dau la aceeasi materie, daca pic si in toamna ce se va intampla in sesiunea de anul viitor? O sa dau tot la aceeasi materie sau o sa le dau pe toate trei?

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Dai la cea care ai cazut.Cand te inscri pentru bac tu selectezi la ce vrei sa iti fie recunoscut si al ce nu.

Respect,
Chrys

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Eu stiu ca tot la aceeasi materie paaaana te plictisestibig grin

| bebyInocent a răspuns:

Dc pici bacul si nul iei nimic in toamna repeti din nou clasa a 12 a si dai bacul la toate 3winkingcred fundiza?

| AndreiB a răspuns:

Din cate imi aduc eu aminte, mi se pare ca trebuie sa dai la toate la anul' sad