| king5151 a întrebat:

Salut, daca eu sunt a 11-a si invat dupa-amiaza, iar in scoala este o clasa libera, credeti ca putem face o cerere toata clasa sa invatam dimineata?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Puteti intreba diriginta. Dar orarul vostru e facut si in functie de disponibilitatea profesorilor.

| Catrice a răspuns:

Se tine cont și de orarul profesorilor, dacă nu sunt liberi toți dimineața, posibil sa nu se aprobe deloc ori sa fie pentru anumite zile.

| Lioana a răspuns:

Puteti incerca si vedeti dupa aceea daca vi se aproba.

| Nirvanaaa a răspuns:

Slabe șanse sa se aprobe, pentru ca nu mai sta nimeni sa schimbe orarul profesorilor voștri.

| Eireann a răspuns:

Se poate face o cerere dar depinde si de profesori, cum si cand au timp.