| Maria_8778 a întrebat:

sunt in clasa a 7a si imi place de un baiat din clasa a 11 a.Am facut rost de id'ul lui(i l-a cerut o colega), am votbit si i'am spus ca imi place de, dar el a zis ca sunt prea mica.Mereu ma gandesc la el...si duap acea conversatie nu stiu ce sa mai fac; cum invatam la aceeasi scoala il vad in fiecare zi, numai ca eu invat dupa-amiaza si el dimineata, si il vad doar 2 pauze. Ce imi sugerati?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti prea mica. Nu pentru el, in general pentru baieti. Iti sugerez sa iti gasesti niste ocupatii mai potrivite varstei tale, legate in principal de scoala. La varsta asta, invatatura ar trebui sa-ti ocupe 90% din timp, e anormal sa mai ai timp de placut baieti si prostii.

| Libelle a răspuns:

Maria...nu te mai amagi.
cel mai bine ar fi sa incerci sa-l uiti, nu te mai gandi. ti-a si zis, ca esti prea mica, el are ultimul cuvant, peste asta nu poti sa treci.nu putem avea totul in viata.

| Elena1234456 a răspuns:

Uita'l.Se vede ca nu iti da sperante sau sanse.

| GyeBaek a răspuns:

Sincer nu cred ca -i pentru tine.

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai draga mea, nu crezi ca putin cam mare? totusi si mie mi-a placut de cineva cand eram cam de varsta ta si stiu ce simti la varsta asta si ce fel de sentimente ai...si probabil lui ii plac fetele de varsta lui, nu-ti fa griji o sa mai cresti si atunci o sa ai timp de prieten

| ddeeaa a răspuns:

Imi pare rau pentru tine da baieti mai mari sunt diferiti, sigur te va face sa suferisad si mie mi s-a intamplat intr 7a sa imi placa de unu dintra 11 si ce am rezovat? nimic, mi-a zis a sunt prea mica, m-am invatat minte si l-am uita si consider ca am facut bine:X desi a fost greu... mult succes:*

| lavinik a răspuns:

Buna maria daca ti-a zis ca esti prea mica inseamna ca tea refuzat si nu vrea sa stea cu tine dar lasa cand o sa ai18 ani o sa te vada si o sa-i para rau ca te refuzat iti spun eu ca asa va fi. te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai in cap si poate uita tot si atunci ii spui ca esti iubita lui si gata nimic mai simplu

| freestyler95 a răspuns:

Iate de un baiat de a 8tongue