| CristiUcV a întrebat:

Salut daca la sfarsitul semestrului 2 sunt corigent la o materie, ma pot transfera in alt liceu inainte sa dau corigentel?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu.Trebuie sa ai cel putin 6 media anuala la acea materie.Si ca sa te transferi din cate stiu trebuie sa nu fii corigent..ar merge doar daca dai corigenta si esti considerat promovat, apoi sa te transferi.happyNumai bine

| Ellena20 a răspuns:

Te poti considera promovat daca pe primul semestru ai avut media cel putin 6.

Daca nu, nu te poti transfera la alt liceu pana nu dai corigenta.

Bafta!