| ItzReality a întrebat:

Daca pe sem 1 am media 5 la matematica si pe sem 2 am 2 de 3 la matematica profesorul imi va trece media de pe sem 1 ca medie anuala? Din ce am inteles asa este.

3 răspunsuri:
| AlexandraAlle08 a răspuns:

Stai calm ca anul asta nu se mai lasa corigenti/repetenti. e anunt oficial de la minister. proful/profa e obligat/a sa te treaca.

| ItzReality explică (pentru AlexandraAlle08):

Mersi de raspuns... faza e ca doar la mate am problema asta si na laughing) unii profesori ne mai ameninta ca nu ne incheie media si ca ne lasa daca nu intram cu ei pe zoom

| AlexandraAlle08 a răspuns (pentru ItzReality):

Pot ramane cu amenintarile, ei sunt obligati sa-ti incheie media.