| EllyElenna26 a întrebat:

Daca se poate m-ar interesa niste informatii cu privire la facultati. Urmeaza sa termin liceul si prefer facultatile la distanta,pentru a ma putea angaja.
M-am interesat in mare parte dar as dori sa aflu, la invatamantul la distanta cum si de unde pot procura lectiile.
Vreau sa depun dosar ori la ASE ori la UPG Ploiesti.
Din cate am citit pe site-ul de la ASE s-ar face o preinscriere online.Asa se face sau se poate depunde direct dosarul la institut.
Va multumesc.

2 răspunsuri:
| BogdanMike a răspuns:

Bunahappy. Am vazut ca nu merge sa-ti trimit mesaj. Eu nu prea stau pe aici. E mai mult de explicat. Da-mi un mesaj privat cu id-ul tau te roghappy.

| BogdanMike a răspuns:

Degeaba imi dai mesaj in casuta de aici ca nu pot sa-ti dau reply. Ai optiunea aia sa nu te contacteze decat membrii seniori. Lasa-mi id-ul tau prin mesaj privat, eu-l vad si te adaug pe messengerhappy. Nu e asa de greubig grin.