| anonim_4396 a întrebat:

Salut ...deci am pierdut manualul la o materie.A zis bibliotecara ca daca am pierdut manualul sa il fotocopiem si sa nu fie cu arc.Intrebarea este daca cartea poate fi fotocopiata normal sau numai lunguiata, adica ca un manual obisnuit sau sa se vada ca e fotocopie si cam cat timp ia la xerox sa iti faca un manual de 160 de pagini?
Scuze categoria dar sunt grabit.

5 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Va arata putin lunguiata si va dura ceva timp sa se copie 160 de pagini!

| anonim_4396 explică (pentru Jokyo):

Cam cat o sa ia sa se fotocopieze 1 ora, 1 zi?

| petrescuionut a răspuns:

Ma cumparati altu nu stiu ce va chinuiti atat

| anonim_4396 explică (pentru petrescuionut):

De unde ca daca fac comanda de pe net ia de la 15-30 zile?
Gasesc la librari obisnuite?

| petrescuionut a răspuns:

Cauta in librari ca trebuie sa gasesti