| sakaz a întrebat:

Salut
deci pe primul semestru la corijenti din clasa diriginta nu lea caluculat media
acum la sfarsit de an nu am mai fost sa ne spuna diriginta medile
dar a vorbit mama la telefon cu dansa si media generala a fost 7.22.
dupa mine nu am ramas la nimic adica am trecut in a 10 a nu?

1 răspuns:
| aduu a răspuns:

Daca ti.a incheiat media nu cred ca ai ramas la nimic. Am avut si noi un caz in clasa care a ramas la 3 materii si nu i.a incheiat media.Asa ca ai trecut, dar ca sa fi mai sigur/sigura sun.o pe diriginta ta sa iti dea mai multe informatii. Funda?puppy dog eyes