| Alexxx40383736 a întrebat:

Salut, din a 10 a doresc sa ma mut la alt liceu, de pe filo pe filo, chestia e ca si alții vor sa se mute dar de pe alte profiluri si de la alte scoli, am o sansa mai mare sa ma pot muta decat aceștia chiar daca am o medie mai mica? Sunt foarte stresat...

2 răspunsuri:
| Jackpot2 a răspuns:

Dacă ai vreo pila nu i problema ești ca și transferat deja

| ancuta286 a răspuns:

Depinde de criteriile liceului. Unii pot considera media, unii doar profilul. Intreaba pe cineva de la liceul respectiv pe ce criterii se fac transferarile