| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! happy

Am nevoie de ajutor!
S-a terminat și Evaluarea Națională, iar acum ceva timp au apărut rezultatele repartizării computerizate.
Prima opțiune dorită de mine era Științe ale naturii, dar din păcate am avut media 9.70, iar ultima medie în acest an a fost 9.74.
Așa că am fost repartizată pe profilul Filologie bilingv limba engleză.

Întrebarea mea este: mă pot muta de la filo la științe în timpul vacanței, ținând cont că ambele profiluri se alfă în același liceu?

2 răspunsuri:
| Mihaelazet8 a răspuns:

Din cate stiu eu nu, trebuie sa stai un semestru la filolgie, ulterior te poti muta. dar tu de unde ai aflat rezultatele repartizarii computerizate, caci la scoala mea nu au aparut?

| Cherilyn a răspuns (pentru Mihaelazet8):

Pe Edu.ro, alegi județul și vezi rezultatele... :)

http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx