| TheTheodosius a întrebat:

Salut, doar ce am trecut in clasa a 8-a, la matematica nu prea am probleme, dar la romana cel putin, nu imi intra argumentarie in cap, stiu ca e cam devreme sa ma apuc de invatat dar niciodata nu strica, ce ar trebui sa fac ca sa reusesc sa invat mai bine?

Răspuns Câştigător
| costelaka a răspuns:

Lucrezi cat mai mult, anul asta am dat evaluarea si nu ma bazam deloc pe argumentare, ci pe gramatica. Axeaza-te pe gramatica mai mult. Argumentarile le inveti lucrand, bafta.