| LadyXonia a întrebat:

Salut dragi prieteni TPU.
Am mare nevoie de autor si as aprecia foarte mult daca m-ati putea ajuta. Am nevoie de un referat de pe site-ul Scribd, dar cum se plateste pentru a putea folosii serviciile lor nu pot obtine acel referat. Ma poate ajuta cineva care are cont platit acolo cu descarcarea referatului? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| asdaf a răspuns:

Poti sa uploadezi un fisier pe site si te lasa sa descarci 1-2 referate pe gratis, eu le uploadez de obicei cu contul de fb

| LadyXonia explică (pentru asdaf):

Well done. Thank you Razvan

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sau poate te apuci si iti faci singura referatul.

| KeepCalmBaby a răspuns:

Despre ce referat este vorba?