| Octav02 a întrebat:

Salut, eu sunt Octavian si ma pregatesc de liceu. Am luat note destul de mari la admitere(9.80 si 10) deci imi permit sa merg oricunde vreau. Nu prea as vrea la Sava sau la Lazar, iar singurele optiuni care au ramas sunt Sincai, Tudor Vianu si Mihai Viteazul. Tin sa precizez ca merg la mate-info, dar stau in Berceni si mi-ar lua o viata sa ajung la Vianu sau la MIhai Viteazul. Cea mai buna recomandare primeste funda si, desigur, recunostinta din partea mea.

2 răspunsuri:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Buna, n-am facut niciunul din liceele enumerate, dar te-as sfatui sa mergi la Sincai. E un liceu la fel de bun ca si Sava, Lazar, Viteazu si Vianu dar este cel mai aproape liceu de tine. Pur si simplu iei metroul si ajungi cam in 10-15 min.

| IamDavidC a răspuns:

Dacă vrei să mergi la mate info atunci răspunsul este evident Vianu. Profesorii sunt exigenți, dar predau bine.