| ApTvFilms a întrebat:

Exista carti despre FILM, REGIE, CINEMATOGRAFIE? Daca da, imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Exista mii de carti... Depinde ce vrei mai exact. Nu sunt in masura sa iti recomand carti in domeniul asta, insa daca vrei sa inveti cele de mai sus mai bine faci o facultate, cu cititul de carti nu rezolvi multe daca nu iti explica nimeni si nu iti spune nimeni din experiente personale cum si ce e mai bine.

2 răspunsuri:
| DogBarber a răspuns:

Am găsit un site Superb! www.jw.organizzare poți descarca sute de cărți, reviste, brosuri, videoclipuri și filme pe teme biblice. Este super ca poate fi vizualizat în peste 800 de limbi

| DogBarber a răspuns:

Www.jw.org este un site Superb! Filme, cărți și reviste în peste 800 limbi. Totul absolut grafic și cu teme biblice-religioase. Stima