| Johnny994 a întrebat:

Salut,exista o metoda de învățare rapida?
Ca si cum sa inveti in 2-3 luni cat nu ai invatat in 7 ani, spre exemplu?
Please, i need help.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asa ceva nu se poate!
Daca ai invatat in astia 7 ani, poti sa RECAPITULEZI materia in cateva luni, dar nu poti sa incepi a o invata acum, ca nu-i timp si nici nu ai putere supranaturala, sa inveti 7 ani de carte in cateva luni.

| mastadont a răspuns:

Așa ceva e imposibil. Dobândirea de cunoștințe e ca mersul la sală. Dacă nu exersezi regulat se pierde încet încet și ce ai acumulat iar reluarea exercițiilor va fi un chin. Rezultatele excelente au nevoie de o muncă asiduă, nimic nu e rapid și gratis cum ar vrea unii. Poate doar sexul )D

| Iunicu a răspuns:

In primul rând trebuie să îți schimbi numele în făt frumos.
Pe urmă învăța pe sărite ce poți poate ai noroc să îți pice ce ai învățat.
Dar oricum poți să încerci și la anul.