| Иαяʋтσ a întrebat:

De unde descarc driveru nVidia? please I need help crying

14 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De pe site0ul producătorului, dar trebuie să ştii ce placă nVIDIA ai.Succese.

| JaJe a răspuns:

De pe site-ul producatorului bineinteles, adica aici!

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

selectezi produsul care il detii si sistemul de operare si dupacare DOWNLOAD!

| DoRu a răspuns:

De aici: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

e foarte simplu cum!
bafta

| X a răspuns:

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us de aici selecteti modelul tau si done FUNDA?

| ganton a răspuns:

De pe net.

| Dragotta a răspuns:

De pe Nvidia.com au acolo un autodetect si iti va da

| Adyspeed a răspuns:

Http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk si cauti tu ce model e. sper ca te-am ajutat. bafta

| VonStauffenberg a răspuns:

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us iti alegi modelu placi video, windowsu care il folosesti si limba si dai search apoi dupa ce ti la gasit download primul raspuns funda pls

| BringMeTheHorizon a răspuns:

De pe google de unde esi normal.ca o sa te directioneze el daca dai pe link-ul potrivit pe site la nVidiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe kappa

| Alexxu a răspuns:

Depinde de ce placa ai... nu se potriveste orice driver. Mai bine cauti un CD cu driver special pentru calculatorul tau.

| robyyn97 a răspuns:

Salut,pai depinde ce fel de driver, nVIDIA cat? conteaza foarte mult chestiile astea, lasa-mi un msj p TPU cu numele complet la driver si poate te rezolv