| mqrius a întrebat:

Salut! Imi poate da cineva o lista cu liceele care au profilul de Filologie intensiv engleza din Bucuresti? Nu conteaza media.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| isemilia a răspuns:

Ai oferta educationala din acest an ca punct de pornire. In fiecare an scolar, in luna mai, se realizeaza o noua brosura, special pentru acel an. In general nu sunt schimbari deosebite. Daca vrei o alta varianta, poti folosi site-ul admitereliceu.ro, dar mai bine te bazezi pe brosura. (parca si pe admitere edu era o lista)