| premiumself a întrebat:

Salut! Imi poate explica si mie cineva ce trebuie sa inveti pentru bacalaureat la romana la profil real, subiectul 1 si 2? Curentele literare trebuie sa le inveti pentru subiectul 2 sau care e faza cu ele? Multumesc
P. S. Am terminat liceul acum cativa ani si din pacate nu am de unde sa iau alte informatii cu exceptia internetului

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Pentru precizie: fă o vizită la liceul unde ai terminat și intrebi de profu/profa de română, va fi incântat/ă să te ajute