| Lighteen a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda o culegere cu exercitii pentru BAC M1(mate-info)?

3 răspunsuri:
| Lighteen explică:

Am uitat sa precizez, pentru matematica

| MathNoobLaPatart a răspuns:

Iti recomand doua culegeri, una de algebra, una de analiza...ambele au acelasi autor:"Gheorghe Adalbert Schneider- Culegere de probleme de algebra" respectiv "de analiza"

| Zoltan_Pecos_1960 a răspuns:

Depinde,cum esti la mate? pentru bun iti recomand oricare culegere, pentru mediu una care cuprinde si notiuni de tabele matematice cu formulle si altele daca esti slabut culegerile nu iti folosesc, reia manualele de mate,, din toti anii si mai recitestele pina acumulezi un minim necesar, cu care poti intra in matematica. pecos