| Bahoi3oi a întrebat:

Salut, imi puteti spune o parere despre liceul teoretic dante alighieri din Bucuresti?
Multumesc anticicpat

Răspuns Câştigător
| Your5angel a răspuns:

Nu studiez acolo, dar de la anumite persoane m-am informat când mă gândeam la ce liceu să aplic, și am înțeles ca e un liceu foarte bun, fără să mai vorbim de aspectul său atât interior cât și exterior, pe care poți să-l admiri pe pagina oficială a liceului, unde e postat un video cu o prezentare. E tot ce știu despre el, din păcate!

1 răspuns: