| Anca_3311 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum se face admiterea la facultatea de marina din constanta? se intra cu medii mari? multumesc

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Deja s a dat examen au fost si locuti fara taxa si cu taxa. nu stiu care au fost mediile pentru fara taxa. dar la cu taxa cu media 8 65 la bac a intrat a 19 a/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci un curs de scafandri la brasov mai intai. dupa aia facultatea de marina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crinu esti prost mare. taci din gura...nu faci niciun curs de scafandri.