| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Imi puteti traduce va rog niste cuvinte din engleza in romana?
Post Office, Departament Store, Boutique, Chemist's, Newsagent's.

Răspuns Câştigător
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Post office nu inseamna nimic, departament store- departament magazin,Boutique nu inseamna nimic, Chemist's-farmacie, Newsagent's-Chioşc de ziare este. asta inseamna... te rog funda!

2 răspunsuri:
| mrscry1 a răspuns:

Oficiu postal,departamentul magazinului,butiq, chimist, agenti media

| LEXYMAADUTZA a răspuns:

1.Posta 2.slujba,birou 3.departamentul 4.rezerva,provizii 5 nu este! Nu stiu la 5 6. farmacie 7.Chiosc de ziare funda? plz