| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomanda si mie cineva o carte de istorie pentru bac? Ma intereseaza sa aiba lectiile bine structurate si sa inteleg, sa nu fie voie sa tocesc chestii inutile! Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Am eu niste materiale primite de la profa mea de pregatire. Sunt bine structurate. Da-mi emailul tau si ti le dau

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sorry - istoria se tocește, nu ai ce să nu ințelegi doar dacă e scrisă intr-o lilmbă străină

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

laughing daca sintezele sunt ok o poti intelege. eu am nevoie de sinteze

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Manualele nu vin cu sinteze la lectii, aia este problema ta, ca citesti lectia si sa-ti faci structura, cu ideile principale si importante din lectie.