| DDUCKX a întrebat:

Imi trebuie carnetul vechi la ceva daca vreau sa ma transfer la alt liceu?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Primești altul. Ala vechi e o amintire

| Lioana a răspuns:

Nu ai nevoie la viitoarea școală dar vei avea nevoie de el acum in vacanta. Pentru a beneficia de reducerile acordate elevilor (film, tren s. a.) ai nevoie de carnetul de elev vizat pe anul școlar 2017-2018.

| TehDevil a răspuns:

Nu, pentru ca daca au nevoie de notele tale anterioare, le vor procura pe cai oficiale. Tu in carnet poti trece ce vrei happy