| FarcasAlex a întrebat:

Salut, in programa de Limbi Moderne Aplicate de la Facultatea de Litere din Cluj ce limbi sunt disponibile?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă nici pe siteul de la Cluj unde ți le da în fata pe prima pagina nu găsești...e nașpa.

| FarcasAlex explică (pentru Catrice):

Pe site exista unele pagini care confirma ca poti alege ca limba B engleză, franceză, germană, rusă, italiană, spaniolă, norvegiană, finlandeză, chineză, japoneză, coreeană şi limba ebraică, iar alte pagini care confirma ca nu poti alege decat 2 limbi pe care sa le studiezi dintre engleza, franceza, germana, italiana si spaniola.

| Catrice a răspuns (pentru FarcasAlex):

Te-ai gândit sa suni la secretariat sa te lămurești?

| FarcasAlex explică (pentru Catrice):

Da, dar m-am gandit ca poate gasesc pe cineva aici care ma poate ajuta cu aceasta nelamurire