| crysty18 a întrebat:

Salut, incep si eu clasa a 9-a la profilul stiinte ale naturii si vreau sa stiu exact ce materii am(toate deoarece vreau sa stiu ce caiete...trebuie sa cumpar)si as fi recunoscator daca v-ati face timp sa imi raspundeti.

8 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Tot ce ai facut in clasa a8a in afara de tehnologie.
In plus faci logica.
Teza dai la Romana, Matematica si alegi doua dintre Biologie Fizica sau Chimie.
Succes la scoala!

| Raiden a răspuns:

P. S. Nu faci nici latina.

| eek a răspuns:

Ieee.perfect.
acelasi profil ca al meuhee hee
deci o sa ai
4 ore de fizica/saptamana
2 ore bio/saptamana
2 ore chimie/saptamana
2 ore sport/saptamana
4 ore de mate/saptamana
4 ore de rom/saptamana
2 ore engl/franc / saptamana
si in rest cate o ora din fiecare: geografie, istorie, muzica, desen, etc big grin

teze o sa dai la: rom, mate, si ai de ales 2 dintre fizica, chimie si biologie

big grin succes.nu ti va fi usor la fizicabig grin

| eek a răspuns:

Ia ti caiete studentesti de amte pentru fizica si chimie. la biologie. poti sa ti iei caiete de alea lungi speciale daca tii neaparat.pentru ca o sa mai faci tabele.desene.etc. in rest caiete mici.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caiete dictando si cu patratzele!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caiete dinalea lungi pentru. biologie!

| diabolika a răspuns:

Acelasi profil ca al meu big grin caiete studentesti, sunt mai practice si mai potrivite big grin oricum o sa scriem mult laughing