| anonim_4396 a întrebat:

Incepem semestrul 2 de facultate sau tot online facem?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Universitățile au autonomie. Dacă tu până acum ai făcut doar online, există o mare probabilitate să continuați așa.
Poți suna la secretariatul facultății când își reiau activitatea cei de acolo sau poți încerca să intri pe site-ul facultății pentru că vor publica mai mult ca sigur astfel de informații.

Succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tot online, succes

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Raspunsul corect este ca NU se stie nimic sigur legat de asta happy
Cel mai probabil, tot online o sa se faca.

| AC4S4 a răspuns:

Universitatile au autonomie. S-a decis la nivel de facultate daca se adopta scenariul online sau hibrid. Daca s-a decis ca e online tot anul, asa ramane. Daca e hibrid, va anunta cu cateva saptamani inainte.
Nu exista un ordin dat de guvern.

| SLexuS a răspuns:

Official se spune ca in ianuarie incepem, dar neoficial se spune ca in aprilie, deci tot online o sa facem.

| kenssy a răspuns:

Cel mai probabil online.

| Claudia0208 a răspuns:

Ministrul actual al educatiei a declarat ca 11 ianuarie este un termen mult prea scurt pentru întoarcerea la școala fizic... indirect raspunsul ar fi ca mergem la scoala online