| Cosmin483 a întrebat:

La ce se da diferențele la liceul Miron Costin Iași pe științe sociale și cu ce medie trebuie sa trec?

2 răspunsuri:
| iMihai98 a răspuns:

Salut, pentru inceput de la ce profil vrei sa te transferi? Apoi, media ta trebuie sa fie cel putin egala cu ultima medie admisa, poti merge pana la acel liceu pentru a afla aceste amanunte sau poti cauta pe internet.

| Cosmin483 explică (pentru iMihai98):

Eu am intrat la Colegiul Economic Administrativ, Iași pe comerț (cea mai buna clasa) cu media 8, 55.