| rockid a întrebat:

Salut la examen la romana eu la ex 3 punctul 1 roman am scris curtea si imparatia atat este bine sau nu ma puncteaza?

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Este bine.Te puncteaza.

| Justdreams a răspuns:

Poate

| cristi13 a răspuns:

Nu e bine...1. curtea si imparatia e tot una (deci trebuia sa scrii imparatia si scorbura batranei sau ma rog acolo) si 2. trebuia sa trascrii fragmente...

| behappy a răspuns:

Te puncteaza pentru ca nu scria nicaieri ca trebuie sa fie diferite. abele idica spatiul.Asa am scris si eu.Succes maine la mate!

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Curtea si imparatia este acelasi lucru.iti va da doar 3 puncte

| VintageGeisha a răspuns:

Nu e ok trebuia sa spui curtea si coliba...anyway vei lua 3 puncte yeheyy