| anonim_4396 a întrebat:

Salut,la facultate in general vei mai avea vacanta de vara, craciun etc. in special la academia de politie?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vacantele sunt libere atat pentru profesori cat si pentru studenti. Toata lumea merge acasa, sau unde doreste.
In schimb, pe perioada scolii se iese numai cu permisie si numai in situatii serioase, sau din motive medicale.

3 răspunsuri:
| Alexia1208 a răspuns:

Bineînțeles! Nici profesorilor nu le convine sa vina in perioada sărbătorilor la ore

| anonim_4396 explică (pentru Alexia1208):

Si vara la fel nu?

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar ziua copacilor nu e libera... asa ca gandeste-te