| Viorash a întrebat:

Salut Lume.
Azi am de facut un referat la engleza despre londra.
Si trebuie sa scriu despre povestea ei londra, bang bang etc turnu efel sau care naiba e laughing.
Va rog ajutati-ma sau dati-mi un link cu referatu repede sau va omor!
Funda

4 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Ce ddracurolling on the floor))
turnu effel e in frantarolling on the floor)))
stii tu, chestia aia ascutitawinking
oricum, noroc cu referatu, o sa ai nevoieoh go on

| greieras a răspuns:

Turnul Efel e in Paris mamicule off sad

| Alexxys a răspuns:

In primul rand ti-as recomanda sa faci un referat si despre Franta, poate afli si tu un e turnul Eiffel, in al 2-lea rand chiar recomand sa faci tu referatul despre Anglia (nu cu copy -paste) poate vei afla cum il cheama pe Big Bang si in al III-lea rand un referat despre Google si ce stie el sa faca atunci cand scrii cuvantul Anglia in bara de search!

| nikolettta a răspuns:

Da' ce ti lene sa cauti si u pe google