| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine...trebuie sa fac un referat despre vrreme. nu cum e vremea azi, maine, cate grade sunt, ci trebuie sa scriu despre vreme, si nu gasesc niciun site. spuneti-mi si mie SITEURI va rog.sau dati-mi niste idei de subiecte pentru referat(ce e temperatura, cand s-a studiat prima oara vremea, unde e cel mai frig in lume, dar cel mai cald.etc)
va rog enorm

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este imposibil sa nu existe informatii despre acest subiect. Tasteaza pe Google "Istoria meteorologiei".