| ElectricPotato a întrebat:

Salut lume, imi spune cineva si mie cate licee de arta sunt in Bucuresti? Si care sunt mai bune dupa parerea voastra...

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Tonitza este cu siguranta regele!

| ElectricPotato explică (pentru Doctorfishadi):

Mersi de sfat. Am fost lunea trecuta sa intreb de admitere. Liceul este chiar foarte fain, abia astept sa incep. Inca o data, mersi de sfat. ^-^

| Doctorfishadi a răspuns (pentru ElectricPotato):

Cu mare placere! Eu am recomandat pentru ca am vrut sa il urmez si eu, din pacate viata mea a luat alte intorsaturi, asta este.Iti urez succes!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Caragiale.