| qoarii a întrebat:

Salut,m-am lăsat de liceu din cauza unor probleme și as vrea sa merg la seral cu frecventa redusa.Problema este ca nu știu ce examen trebuie să susțin sa întru la seral.Am sunat la liceul respectiv și mi s-a spus ca o sa dau din materiile din clasa a 9 a-a 10 a de pe profilul uman(eu am fost pe real).Nu găsesc nici un model pe net și nici nu știu pe cine sa întreb.Presupun ca din latina, istorie și logica dar nu cred că chiar toată materia din a 9 a și a 10 a, presupun ca sunt anumite lecții. Dacă ajuta cu ceva informația asta am fost și pe Intensiv franceză

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Nu va fi greu, va fi foarte simplu, ai sa vezi.

https://www.google.com/......https?/url

| qoarii explică (pentru ioana748):

Mulțumesc pentru pdf

| ioana748 a răspuns (pentru qoarii):

Cu placere❤️

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu există seral cu frecventa redusă.

| qoarii explică (pentru darrio2007):

E seral, seral cu frecvență redusă și fără frecvență, poți da bacalaureatul doar dacă mergi la una dintre cele 2 dar la fără frecvență nu poți da

| darrio2007 a răspuns (pentru qoarii):

Alo, nu exista seral cu frecventa redusa. La seral orele se fac dupa amiaza de la ora 17 la 21.
De luni pana vineri.

| sierra1 a răspuns:

".Presupun ca din latina, istorie și logica"

doar latină! Si e o formalitate

| LisaJulie a răspuns:

Doar latina! Dacă veneai de pe profil tehnic trebuia sa dai și la muzica și desen