| gorlan a întrebat:

M-am mutat de la profilul "chimie industriala" la profilul "mate-info" din cauza ca era chimie multa, modulele nu erau de mine si la fel si fizica. Problema este ca nu ma descurc la mate pentru ca profesoara nu era buna de nimic... credeti ca am sanse sa fac ceva la acest profil sau sa incerc sa ma mut la filologie pe smestrul 2?

Răspuns Câştigător
| Fantastic7 a răspuns:

Eu as zice ca ar fi mai bine sa te duci la filologie :3

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ai sarit din lac in put.mate info inseamna mate, info, fizica si chimie.
mai bine te muti la filologie pentru ca o sa vezi ce greu o sa-ti fie aici.mate info e cel mai greu profil. puteai sa intrebi aici inainte sa te muti.

| Adelin29 a răspuns:

Daca nu te pricepi nici la mate nici la chimie du-te frate la filologie!winking Bafta