| lovemeforever a întrebat:

Am o mare dilema. Sunt clasa a8a si nu stiu la ce profil sa dau. Vreau sa va spun ca la fizica si chimie sunt bata. Nu stiu nimic. La engleza nu prea stiu nimic, la romana nu ma descurc cu literatura, la matematica nu sunt nici cea mai proasta dar nici cea mai buna si la restul ma descurc cat de cat.
Care ar fi cel mai potrivit pentru mine? La mate-info este imposibil? Chiar nu stiu ce sa fac.
Si inca ceva. La ce se da teza si bac la filologie si mate-info?
Multumesc

3 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Cum naiba poti sa nu fi buna la nimic? Asa ceva n-am mai intalnit decat o singura data la un alt,, destept'', la fel de,, destept'' ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uite un mic ajutor la literatură http://lecturirecenzate.ro/ În rest... vezi la învățământul vocațional, întreabă dirigintele.

| dragutzaroxy a răspuns:

Paii ce sa faci...da si tu la un profil mai usor ca chestii din astea cuofor stilist, manichiura, pedichiara ca nu este asa de greu succes