| Upsssssssssssss a întrebat:

Salut! Ma intrebam daca stie cineva cum este la liceul Carmen Sylva din Ploiești, ce pot face dupa liceu, daca conteaza media din examen si ce ore voi avea. Dau funda!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~ Upsssssssssssss a întrebat:...ce pot face dupa liceu~

in prima fază ai putea trage (pe șest) o țigară iar mai apoi ai pute să mergi la cules căpșuni in Spania sau chiar in Kazahstan

| Upsssssssssssss explică (pentru sierra1):

Hmmm un raspuns minunat! Din partea mea totusi poti sa iti bagi nesimtirea in locul unde soarele nu bate si sa nu raspunzi daca nu sti cu ce sau daca nu ai nici o idee despre acest subiect?happy

| sierra1 a răspuns (pentru Upsssssssssssss):

Mami, incă nici n-ai intrat la liceu și
- ești mitocan (obraznic dacă nu ințelegi)
- ne intrebi ce o să lucrezi după absolvire

... e de jale!

| NataliasiDavid a răspuns:

E foarte fain la Carmen Sylva. Si eu si natalia am fost

| Upsssssssssssss explică (pentru NataliasiDavid):

Supeer! Cum au fost probele? ^^