| Bogdy4Boss a întrebat:

Salut, mi-am depus dosarul pentru un post de consilier la apia, acum astept sa dau proba scrisa, este cineva, care a dat probele si imi poate da niste sfaturi sau pe ce sa ma axez cu invatatul, orice?
Rog sa raspunda doar pesoanele care au idee despre subiect, dau fundita!
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca nu ai pe cineva care sa iti spuna concret pe ce sa te focusezi...trebuie sa stii tot. Si chiar si asa s-ar putea sa nu intri

| Bogdy4Boss explică (pentru sofisis):

D-aia am cerut pareri aici, m-am gandit ca am sa gasesc pe cineva, care a trecut prin proces si poate sa-mi dea niste sfaturi. Iar la varianta ca este posibil sa nu intru m-am gandit si eu dar am zis ca incercarea moarte n-are big grin

| sofisis a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Nu m-ai inteles. Iti trebuie cineva din interiorwinking