| dox1337 a întrebat:

Niste metode de invatat cat mai repede pentru evaluarea nationala de clasa VIII a la matematica?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista metode de"invatat cat mai repede", dar exista metode de invatat cat mai mult, facand exercitii suplimentare zilnic. Iar iar in weekend, stat si lucrat la matematica cel putin 8-10 ore, ca o zi normala la scoala.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Pune mana pe carte si o sa reusesti. Nu exista vreo reteta sau poftim vreo formula.

| dox1337 explică:

Sau cat mai eficient.