| Zacase a întrebat:

Niste pareri despre liceele "Nicolae Grigorescu" (Campina) si "Nichita Stanescu" (Ploiesti)?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| belle2009 a răspuns:

Eu am fost elevă a Colegiului Național "Nichita Stănescu" Ploiești și ți-l recomand cu foarte multă încredere.
Este un loc minunat, cu profesori foarte bine pregătiți și foarte sufletiști.
Sunt foarte mândră că am fost eleva acestui minunat liceu.
Patru ani de neuitat!
L-am absolvit în 2014 acum sunt studentă la Facultatea de Psihologie și Științele Educației din cadrul Universității București.

1 răspuns:
| Andreescu_Dragoş_1999 a răspuns:

Nicolae Grigorescu... Un liceu unde mare parte din elevi sunt ingamfati plini de bani si unde anumiti profesori nu te trec decat atunci cand faci pregatire cu acestie pe motivul ca: "Nu esti atent la ore" sau "Nu esti in stare sa ti pasul cu ce iti preda"